Mieszkania

 IMG 5211


 

CENA 400 000 PLN

OFERTA S104

  • KONTAKT: Tomasz Mężyński  606 22 44 58
  • dwa miejsca parkingowe
  • mieszkanie w stanie deweloperskim
  • bezczynszowe

 

NUMER OFERTY W BIURZE S104

 

BEZPOŚREDNIA OFERTA DEWELOPERA

RYNEK PIERWOTNY
kupujący nie płaci podatku PCC w wysokości 2%.

Mieszkania budowane zgodnie z ustawą deweloperską.

Kameralny, trzykondygnacyjny budynek, składający się z 3 segmentów, w każdym znajdują się 2 lokale mieszkalne. Położony na Osiedlu Stara Miłosna (dzielnica Wesoła) przy ul. Szlacheckiej.Na poziomie „0” znajdują się garaże, piwnice oraz ogródki przypisane do mieszkań położonych na I piętrze.
Niniejsza oferta dotyczy mieszkania położonego w prawym segmencie na II piętrze:mieszkanie trzypokojowe 80m2 (po podłodze 87m2) -- zaczyna się na poziomie I piętra (podest 3 m2 oraz własna klatka schodowa do mieszkania)- wysokość w najwyższym punkcie 3.20m.- dwa balkony - każdy po 6,82 m2 (od strony sypialni na wschód, od strony salonu za zachód, okno łazienkowe na południe).

  • dwa zewnętrzne miejsca parkingowe.


cena za całość 420.000 PLN


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA CZWARTEGO POKOJU
Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim, wszystkie media miejskie (oddzielne liczniki dla każdego lokalu). Każdy lokal będzie stanowił odrębną własność objętą indywidualną księgą wieczystą.Termin zakończenia budowy do lipca 2018 roku.


 

Przy pomocy naszego biura uzyskacie Państwo korzystny kredyt na zakup wybranej przez siebie nieruchomości. Usługa jest całkowicie bezpłatna,  a współpraca z wieloma bankami zapewnia Państwu komfort wyboru najlepszej aktualnej oferty kredytowej będącej na rynku.

 

 

 

Rynek Pierwotny Wtórny - Transakcje Sprzedaży I Wynajmu