Mieszkania

 

1


 

OFERTA M101

  • mieszkanie 49 m2
  • pokoje- 2
  • aneks kuchenny
  • miejsce parkingowe
  • piętro 2/2
  • klient nie płaci PCC 2%

Cena: 329 000 PLN

Opis

OFERTA M101

 

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m2, położone na II piętrze dwupiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie jest wykończone za wyjątkiem urządzenia aneksu kuchennego. Świeżo odmalowane.

 

Sprzedającym jest spółka, która wybudowała ten obiekt i kupujący NIE płaci PCC 2%.

 

Mieszkanie zaczyna się na poziomie I piętra i ma własną, wewnętrzną klatkę schodową (8,75 m2, z miejscem na dodatkową szafkę na buty i wieszak, na podłodze gres, barierki ze stali nierdzewnej i wypełnienie szkłem), hall 3,79 m2 (gres), pokój 14,31 (gres, duże okna od sufitu do podłogi zapewniające dużą ilość naturalnego światła) z balkonem 12 m2, aneks kuchenny 6,11 m2 (gres, na ścianie glazura, doprowadzony gaz do kuchenki), sypialnia 10,45 m2 (panele na podłodze, niewielki skos, okno połaciowe), łazienka 5,66 m2 (glazura, terakota, okno, kabina wc, umywalka, grzejnik, piec gazowy Viessmann z zamknięta komorą spalania - własne ogrzewanie i ciepła woda). 

Mieszkanie zostało wyposażone w szafę wnękową, system alarmowy, elektroniczny programator do pieca, klimatyzację, indywidualne liczniki. Wszystkie media są miejskie. 

Do lokalu przynależy miejsce postojowe przy budynku, osiedle ogrodzone, zagospodarowane, brama wjazdowa automatyczna.

Na osiedlu funkcjonuje Wspólnota Mieszkaniowa, czynsz miesięczny - 250 PLN - zaliczka na zimną wodę, wywóz śmieci, sprzątanie i odśnieżanie terenu, sprzątanie klatek i oświetlenie.

Lokalizacja - północna część osiedla Stara Miłosna, okolica ul. Brzozowej i Mazowieckiej.

Mieszkanie nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i na biuro.

 

 

Rynek Pierwotny Wtórny - Transakcje Sprzedaży I Wynajmu