Domy

 

1


 

CENA 1 900 000 PLN

OFERTA D201

  • KONTAKT: Tomasz Mężyński  606 22 44 58
  • powierzchnia 490 m2 
  • dobra lokalizajca
  • 10 pokoi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NUMER OFERTY W BIURZE D201

 

Do sprzedania bardzo ciekawa nieruchomość, położona w ANINIE, pięknej, willowej części Warszawy. 

Nieruchomość, którą chcemy Państwa zainteresować jest idealna na siedzibę firmy, dom opieki lub istnieje możliwość zaaranżowania na 4 samodzielne apartamenty (zgodnie z MPZG).

Dom wybudowany 1980 roku, czterokondygnacyjny, składa się z 10 pokoi (6 sypialni) i4 łazienek. 

W bryle budynku są dwa oddzielne garaże, ponadto na posesji jest dodatkowy garaż wolnostojący z dwoma miejscami parkingowymi. Wjazd na posesję zapewniają 2 bramy z automatyką.

Duża przestrzeń wspólna w budynku pozwala na zaaranżowanie wnętrza przez nowego właściciela ,według  własnych potrzeb, dając sporo możliwości w tym zakresie. W domu są 2 kominki, a w przyziemiu jest zlokalizowana sauna. Do budynku podłączone są wszystkie media miejskie. 

Przepiękny, zagospodarowany ogród ze starodrzewem i liczną zielenią oraz ciche otoczenie tylko podkreślają klimat tego urokliwego miejsca. Wpływ na to ma również sąsiedztwo - domy wolnostojące na dużych działkach otoczone zielenią. Bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego dopełnia obraz całości jako idealnego miejsca do życia lub przebywania w niebanalnym miejscu stolicy. 

Budynek wymaga nakładów finansowych w zależności od pomysłu na jego aranżację. 

Dobry dojazd do centrum, niedaleko CH Promenada, Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawer (basen, squash, lodowisko, fitness), CH Ferio Wawer, szkoły zapewnią mieszkańcom tej nieruchomości możliwość nauki, zakupów, sportu i rekreacji.

Załączone zdjęcia dają pogląd na potencjał budynku i otaczający go przepiękny ogród, ale oczywiście polecamy obejrzenie tej nieruchomości bezpośrednio na miejscu.

 Przy pomocy naszego biura uzyskacie Państwo korzystny kredyt na zakup wybranej przez siebie nieruchomości. Usługa jest całkowicie bezpłatna,  a współpraca z wieloma bankami zapewnia Państwu komfort wyboru najlepszej aktualnej oferty kredytowej będącej na rynku.

 

 

 

Rynek Pierwotny Wtórny - Transakcje Sprzedaży I Wynajmu