Działki

 20190815 124444


 

CENA 1 800 000 PLN

OFERTA G100

  • KONTAKT: Tomasz Mężyński  606 22 44 58

 

 

NUMER OFERTY W BIURZE G100


 

 

Do sprzedania piękna działka położona w bardzo uroczym miejscu osiedla Stara Miłosna, tuż przy lesie (Mazowiecki Park Krajobrazowy), w otoczeniu ładnych, nowych domów i rezydencji.

Działka ma powierzchnię 1966 m2, szerokość od strony ulicy 37 m (długość  53 m), wjazd na działkę jest z jej wschodniego boku. Piękna południowo - zachodnia ekspozycja z widokiem na las.

Dojazd ulicą utwardzoną i oświetloną, w ulicy bezpośrednio przy działce są wszystkie miejskie media: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. 

Miejsce jest ciche, z niewielkim natężeniem ruchu - dojazd tylko do sąsiednich posesji.

Na przedmiotową działkę wydane było pozwolenie na budowę, 

Polecamy tę nieruchomość osobom szukającym wytchnienia po pracy w naturalnym środowisku, wśród flory i fauny pięknego lasu.

Cena podlega negocjacji.

Na osiedlu Stara Miłosna jest pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, apteki, poczta, sklepy (LIDL, Biedronka, K&M, Groszek, Żabka, Stokrotka), banki, punkty usługowe - bardzo przyjazne miejsce do mieszkania i relaksu, otoczone dookoła Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym.

Komunikacja (ok. 500 metrów od działki) :

198 do PKP Wesoła (SKM i KM), 147 do PKP Międzylesie (SKM i KM), 411 i 502 do stacji Metro Politechnika, 173 do Dworca Wschodniego oraz N21.

 

 

Przy pomocy naszego biura uzyskacie Państwo korzystny kredyt na zakup wybranej przez siebie nieruchomości. Usługa jest całkowicie bezpłatna,  a współpraca z wieloma bankami zapewnia Państwu komfort wyboru najlepszej aktualnej oferty kredytowej będącej na rynku.

 

 

Rynek Pierwotny i Wtórny - Transakcje Sprzedaży I Wynajmu.