Działki

2


 

Parametry:

OFERTA G100

  • powierzchnia: 430m2  [12x35]
  • Wszystkie media miejskie:

         -woda

         -prąd

         -gaz

         -kanalizacja

Cena: 340 000 PLN

Opis

OFERTA  G100

 

Do sprzedania działka budowlana (pod pół bliźniaka) o powierzchni 430m2  w Starej Miłosnej, wszystkie  media miejskie w ulicy przy działce: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Na działce można wybudować budynek dwulokalowy.

Wymiary około : 12m (od strony ulicy) x35m.

Działka położona w okolicy ul. Rumiankowej, blisko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Bardzo ładna okolica, zabudowana kameralnymi domami wielorodzinnymi oraz domami w zabudowie wolnostojącej i szeregowej.

Cena podlega negocjacji.

Ok. 200m znajduje się przystanek autobusowy : 198 (idealny dojazd do stacji Wesoła do SKM i KM), 411 i 502, które dojeżdżają do stacji metra Politechnika i autobus nocny N21. Ponadto jest autobus 173 oraz 315.

Na osiedlu Stara Miłosna (dzielnica Wesoła) są 2 szkoły podstawowe ( w tym jedna nowo otwarta), gimnazjum z nową, dużą halą sportową, 2 przychodnie zdrowia, kilka aptek w tym niedaleko jedna całodobowa, poczta, place zabaw oraz większe sklepy LIDL, Biedronka, Piotr i Paweł, K&M, banki, punkty usługowe, restauracje.

Dookoła Mazowiecki Park Krajobrazowy, czyste i świeże powietrze - żadnego zakładu przemysłowego w promieniu kilku kilometrów, Rozwinięty system ścieżek rowerowych na osiedlu oraz trasy rowerowe i ścieżki spacerowe w lesie  - idealne dla osób lubiących spacerować, jeździć na rowerze czy jesienią zbierać grzyby również, zimą również dla narciarzy biegowych (na osiedlu znajduje się wypożyczalnia). Ogólnie bardzo przyjazne i nowoczesne osiedle.

 

Przy zakupie nieruchomości  zapewniamy profesjonalną i bezpłatną obsługę w zakresie uzyskania korzystnego kredytu.

 

 

 

 

 

Rynek Pierwotny Wtórny - Transakcje Sprzedaży I Wynajmu