Mieszkania

 IMG 5380


 

CENA 620 000 PLN

OFERTA M104

  • KONTAKT: Tomasz Mężyński  606 22 44 58
  • garaż na dwa samochody
  • ogródek

 

NUMER OFERTY W  BIURZE M104

Do sprzedania super wykończone mieszkanie bezczynszowe w dwulokalowym budynku wolnostojącym na osiedlu Stara Miłosna. 

Mieszkanie położone jest na I piętrze (III, ostatnia kondygnacja budynku), ma powierzchnię  92 m2, składa się z przedpokoju, 2 sypialni, urządzonej kuchni (meble wraz z AGD) z aneksem jadalnym, łazienki z oknem oraz salonu (wysokość w najwyższym punkcie ok. 4 metry). Z salonu i jednej sypialni jest wyjście na duży, wspólny balkon - strona zachodnia.

Nad częścią mieszkania jest do dyspozycji strych z wejściem po opuszczanych schodkach.

Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, jest bardzo funkcjonalne, okna wychodzą na wszystkie strony świata z widokiem na drzewa. 

Do mieszkania przynależy:

  • piwnica - widna, całkowicie wykończona, jest zainstalowany indywidualny piec gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę oraz pralnia z suszarnią
  • garaż na 2 samochody (brama na posesję oraz garażowa automatyczne)
  • ogródek od strony południowo zachodniej o powierzchni ok. 110 m2

Do części piwniczno - garażowej jest bezpośrednie zejście z klatki schodowej.

Całkowita powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą oraz garażem 138,26 m2. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą, wszystkie media są miejskie, a liczniki indywidualne do każdego miszkania. Ponadto w salonie zainstalowana jest klimatyzacja.

Budynek około 10-letni, murowany. Mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane -  nie wymaga nakładów finansowych.

Lokalizacja - okolica ul. Jana Pawła i Rumiankowej. 

Mieszkanie bardzo funkcjonalne i niestandardowe - okna wychodzą na wszystkie strony świata, z części okien widać drzewa. 

Na osiedlu Stara Miłosna jest pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, apteki, poczta, sklepy (LIDL, Biedronka, Stokrotka, K&M, Groszek, Żabka), banki, punkty usługowe - bardzo przyjazne miejsce do mieszkania i relaksu, otoczone dookoła Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym.

Do komunikacji ok. 200 metrów  :

198 do PKP Wesoła (SKM i KM), 147 do PKP Międzylesie (SKM i KM), 411 i 502 do stacji Metro Politechnika, 173 do Dworca Wschodniego oraz N21.

Przy pomocy naszego biura uzyskacie Państwo korzystny kredyt na zakup wybranej przez siebie nieruchomości. Usługa jest całkowicie bezpłatna,  a współpraca z wieloma bankami zapewnia Państwu komfort wyboru najlepszej aktualnej oferty kredytowej będącej na rynku.

 

 

Rynek Pierwotny i Wtórny - Transakcje Sprzedaży I Wynajmu.